Kategoriler

Truva Genç Odası Takımı

Truva-Genç-Odası-Takımı-768x453
Paylaş
 

İnegöl mobilya olarak gençler için özel odalar tasarlamaktayız. Onların zevkleri ve düşünceleri bizim için değerlidir. Çocuklarınızın rahat etmeleri için birçok detayı onlar için düşündük. Yatağından, çalışma masasına, dolabından, sağlamlığına kadar her şeyi çocuklarınız için düşündük.

Çalışma odaları çocuklarınızın zevkine uygun olmaları onların daha mutlu ve huzurlu olmalarını sağlar. Özellikle de genç odasını çocuk kendi seçtiğinde huzurlu bir şekilde zamanını geçirmektedir. Anne ve baba olarak sizde çocuklarınızın düşüncelerine saygı duymanız onları daha da mutlu etmenize imkân tanır. Truva genç odası takımı inegöl mobilya klasik ve şık duruşu oldukça ilgi gören modellerden biridir. 3 kapaklı dolabın iç kullanım özelliği oldukça kullanışlıdır. Karyola ve şifonyeri de birbiri ile uyumlu olan modelin parçalarıdır. Dolabın hiç hacmi ve bazanın iç hacmi sayesinde fazla eşyaları buralarda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Avrupa standartlarına uygun ve birinci sınıf malzemeler ile ürettiğimiz ürünlerimiz siz ve çocuklarınıza yıllarca hizmet edecek. Çocuklarınızın kendini rahat hissedebileceği genç odaları okul hayatında da başarılı olmalarını sağlayacaktır.

Yere sıfır olan yatağın görünümü oldukça şık olup dolap ile oldukça uyumludur. Sizde eğer çocuğunuza genç odası almayı düşünüyorsanız inegöl mobilya da onlar için aradığınız birçok modeli bulabilirsiniz. Kalite odaklı ürettiğimiz ürünlerimizi yıllarca kullanabilirsiniz. Kendine as çizgisi ile çocuğunuz mutlu ve huzurlu olarak kullanacağı modeli yıllara kullanabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 519 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan