Kategoriler

Street Genç Odası

6d7aef868a7e03e0feeb0ecccbc7f040_970x600_bg
Paylaş
 

Street genç odası takımı gardırop, karyola ve başucu 90 cm, çalışma masası, şifonyer ve 1 adet komodinden oluşmaktadır. En konforlu ve güzel genç odası takımları pek çok farklı seçenekleriyle inegöl mobilya sizleri bekliyor. Geometrik desenleri sarı ve doğal ahşabın en güzel tonu ile enerjisi yüksek çalışma alanı yaratan genç odası inegöl mobilya farkıyla tasarlanmıştır. Kurulumunu sizlerin yapabileceği tarzdadır. Rengiyle en güzel tonunu yakalayıp odanıza sıcaklığını hissettirin. Kaliteli ve modern yeni nesil tasarımdır. Karyola seçeneği iki çeşittir.

Ölçülerimiz ise 90*200 cm ve 120*200’dür. İki ölçü arasında istediğiniz ölçü sizler için tasarlanmaktadır. Karyola tek olup isteğinize göre iki tanede yapılabilir. Gençlerimizin en büyük hakkı olan, onlara özgü oda bu genç odası takımıyla tamamlanır. Farklı şekillerde hazırlanan ve zıt renklerin bütünlüğü ile oluşturulan genç odası takımıdır. Genç odası takımını, takım halinde veya dilerseniz istediğiniz parçaları tek olarak alabilirsiniz. Yüksek ayaklı olması temizliğinizi ve sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracak tarzdadır.

Her çocuğun ve gençlerin en büyük hakkı kendine özel odası ve çalışma masası, dinlenme yerlerinin olmasıdır. Geometrik desenli gardırop aynası odaya daha ayrı bir hava katmıştır. Gardırop içi tam sizler içindir. İnegöl mobilya kaliteyi, şıklığı, modernliği bir araya getirmiştir. Sizler için kalite ve şıklık önemlidir. İncelemekte olduğunuz takım tam sizler içindi

inegöl mobilya
Bu yazı 588 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan