Kategoriler

Selvi Country Yatak Odası Takımı

Selvi-Country-Yatak-Odası-Takımı-768x461
Paylaş
 

Yatak odası takımı alırken bazı konularda daha hassas olunmalı çünkü her gün  her gün  yatak odası alınmıyor ve almışken haklı olarak en kaliteli, en güzeli sizlerin olsun istiyorsunuz işte bu konuda geniş ürün yelpazesiyle kalitenin önde gelen isimlerinde  İnegöl mobilya sizin yanınızda.

Selvi country yatak odası takımı dört kapılı bir dolap iki komedin, bir adet karyola, bir adet ayna ve şifonyerden oluşmaktadır. Selvi country  yatak odası takımı beyazın saflığı ile başınızı döndürürken bir taraftan da kendinizi  nostaljinin derinliklerinde hissedeceksiniz. Takımın beyaz renk ağırlıklı oluşu odanıza aydınlık bir hava katarken odanız olduğundan daha geniş gözükecektir. Karyola baş  Kısımı çiçekli kumaştan üretilmiştir buda bu takıma ayrı bir incelik ve zarafet  katmaktadır. Dolap kulplarındaki metal ayrıntı sayesinde ise nostaljiyi buram buram odanızda hissedeceksiniz. Temizliği de oldukça kolay olan yatak odası takımımızı nemli bir bez veya özel spreylerle temizlemeniz mümkündür.

İnegöl Mobilya siz değerli müşterilerimize  kaliteli, şık ve göz kamaştırıcı ürünleri sunmayı onurlu bir vazife olarak görüp prensiplerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. İnegöl Mobilya türkye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo seçeneğiyle siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerimiz iki yıl garantilidir.

inegöl mobilya
Bu yazı 512 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan