Kategoriler

Luis Country Yatak Odası

luis-country-yatak-odasi-takimi-300x180
Paylaş
 

Her zaman yatak odası mı alıyoruz? Elbette ki hayır o zaman tercihimizi en iyiden yana kullanmalıyız. Beğendiğiniz yatak odası evinizde, odanızda nasıl durur, ferah  bir ortam mı sunar  yoksa basık insanın içini karartan  neyi nereye koyarsanız koyun bir düzeni  elde edemeyeceğiniz cinsten mi olacak bunların cevaplarını iyi vermelisiniz. Bizde bu konuda sizlere daha aydınlatıcı fikirler sunmak için ürünümüzü tanıtmaktayız

İnegöl Mobilya  luis country yatak odası takımında beyazın saflığını, etkileyici masumiyetini sizler için bir araya getirmiş olup, yatak odanıza ferah bir ortam sunmanızı sağlamaktadır. Ürünümüz bir adet dolap, bir adet karyola, bir adet ayna ve şifonyer ve iki adet komodinden oluşmaktadır. Luis country  yatak odası takım beyazlığın saflığıyla odamıza daha geniş ve ferah bir hava sunmakla beraber dolap kulplarındaki, çekmece kulplarındaki çiçek ayrıntılarıyla da bahar gibi taze bir havayla bütünleştirir. Dolap altı kapılıdır, geniş iç hacme sahiptir, kıyafetlerinizin hep düzen içerisinde durmasına kolaylık sağlayacak alanları mevcuttur. Hatta çanta, küçük valizleriniz içinde alanları mevcuttur. İnegöl mobilya sizlerin konforu için üretmiştir  bu alanları nasıl kullanacağınız sizin tercihinize kalmış. Ayrıca karyola başındaki ve sonundaki çiçek desenleri ile kumaştan kaplanmış alan  baktıkça içinizi aydınlatacak. Temizlik bakımından da oldukça kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Hafif nemli bir bez ile özel spreyle de temizlemeniz mümkün.

İnegöl mobilya yılların verdiği deneyimle ve öz güvenle sizleri memnun etmeyi, kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Ürünlerimiz iki yıl garantili olup Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo seçeneğiyle de siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız.

inegöl mobilya
Bu yazı 576 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan