Kategoriler

Köşe koltuk takımları

krem rengi deri köşe takımları
Paylaş
 

Köşe koltuk takımları

Salon dekorasyonları için önemli bir yere sahip olan koltuk takımları, günümüzde, birbirinden farklı konsept özelliği ile tüketicilerine sunuluyor. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi de Köşe koltuk takımları olurken, kapitone desenli, sandıklı, sırt minderli, yataklı, relax, yerden yüksek, yumuşak, deri, süet ya da daha pek çok farklı tasarım gözler önüne seriliyor.

Kapitone takımlar

Yerden tasarruf edecek şekilde, salonlarınızın köşelerini değerlendirmek amacı ile L takımlar sizlerin en önemli ihtiyaçlarınızdan olacaktır. Elbette ki rahatlığın önemi kadar şıklık da bir hayli önemlidir. Bu durumda da kapitone desenli, varaklı ayaklı bir model tercih edilebilir. Bu model de klasik köşe takımları kapsamında yer alırken, yukarıda saydığımız özelliklere de bu ürünlerde ulaşabilmek mümkündür.

Sırt minderli takımlar

Rahatlık ve konfor açısından oldukça fazla beğenilen bu modellerde, detay olarak sırt minderleri bulabilmek mümkün. Kendinden minderli olabileceği gibi, ek aksesuar olarak minderler de kullanılabiliyor. Tabi ki bu seçimler de kullanıcının zevkine ve ihtiyacına göre değişebiliyor.

Krem ve kahve tonlar

Eğer ki salonlarınızda bu tonlar daha ağırlıkta ise, koyu ve açık tonlar bir arada kullanılan köşe takımı, gayet huzurlu bir ortam oluşturabilmekte sizlere yardımcı olabilecektir. Kahve tonları oturum bölgesinde açık kullanılırken, İnegöl mobilya modelleri tarafından sırt minderlerinde birkaç ton daha koyusu kullanılarak, hoş bir görünüm sağlanabiliyor. Hedef linkten daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Köşe koltuk takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 902 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan