Kategoriler

İnegöl mobilya yemek odası modelleri

avangarde 2016 Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl mobilya yemek odası modelleri

Ülkemizin mobilya denilince kalite ve uygun fiyat adına akla gelen ilk noktası olan inegöl mobilya yemek odası modelleri yeni serisi ile dikkat çekiyor. Uyumlu renklerin ve kaliteli ahşapların fark yarattığı yeni yemek odası modellerinde kullanışlılık ön plana çıkıyor.

Kullanışlılığın sırrı

Yemek odalarında genişliğin her zaman mümkün olmadığını bilen tasarımcıların ortaya çıkardığı yeni sezon yemek odalarında masaların açılır kapanır cinsten yapılması kullanışlılığı bir hayli artırıyor. Köşelerden çekildiği takdirde iç kısmından fazladan bir masa tabakası çıkan yeni modellerde masanız isterseniz 4-6 kişilik isterseniz 8-10 kişilik olabiliyor. Küçük bir hamle ile gerçekleştireceğiniz bu değişim sayesinde ihtiyacınıza göre masa genişliği yakalamanız mümkün oluyor. Ahşap, cam ve metalin harmanlanarak kullanıldığı yemek odası modelleri uygun fiyatı ve taksit avantajları ile sizlere sunuluyor.

Paketlerimizden faydalanabilirsiniz

Evinin birkaç bölümünü birden değiştirmek isteyen kişiler için uygun fiyatlı olarak sunduğumuz paketlerimizde yeni sezon ürünlerimiz de dâhil. Yeni sezona özel sunduğumuz paketlerimizin tamamında ev oturma gruplarının, yemek masası takımlarının ve yatak odalarının yanında aksesuarlar ve beyaz eşyalar da dâhildir. Cam masalı metal ayaklı modern görünümlü ya da tamamen cilalı ve vernikli ahşaplı modelleri ile yemek odanızı yenilerken sandalye sayısı seçimini de size bırakıyoruz. İstediğiniz renk ve sayıda sandalye ile size sunulan inegöl mobilya modelleri görseller ve fiyat bilgileri ile internet sitemizde mevcuttur.

İnegöl mobilya yemek odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1666 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan