Kategoriler

İnegöl mobilya yelken yatak odası

2016 Cibinlikli Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya yelken yatak odası

Oldukça farklı ve dingin bir modelle tüketicilerin karşısına çıkan İnegöl mobilya modelleri, bu tasarımında deniz ve sonsuzluktan esinlenmiş. Yelken model adı verilen yatak odası tasarımının detayları ise kişinin fikrini değiştirecek cinsten:

Malzeme detayları:

Anti kanserojen özellikteki, melamin kaplama yonga levhalarla tasarımlarını halka sunan firma; çelik bilyeli ve yavaşlatıcı sistemli ray yapılarını kullanıyor. Otomatik sürgü sistemi de denilebilen tasarım, mobilyaların daha uzun ömürlü kullanımına izin veriyor. Eksantrik bağlantı elemanlarını yani blum bağlantıları tercih eden tasarımcılar, böylelikle yine işlevsel ve uzun ömürlü mobilyalar üretiyor.

Takım içeriği:

2 adet 58x45x45cm komodin, 1 adet 240x118x208cm karyola, 1 adet 123x165x47cm şifonyer ve 1 adet 248x218x69cm ölçülü sürgülü dolap barındıran İnegöl mobilya yelek yatak odası takımı modeli; 2 yıl garanti süresiyle emin ellerde olduğunuzu da size hatırlatıyor.

Tasarım farklılıkları ve renk skalası:

                Dolap üzerinde, dolabı tam ortalayan beyaz sınır şeritli ve kahverengi çizgili detaylı dalga şeklinin en çok göze çarptığı takımda; yine şifonyer çekmeceleri üzerine konulan ve yelken görüntüsündeki detay da yatak odası takımını hayli farklı bir yere oturtuyor. Dolabın sürgülü ve bir kapağının ayna olduğunu da belirtmek gerekirken, yatak başında beyaz ve kahverengi deri detaylar bulunmakta. Gizli çekmecelerin bulunduğu komodinler ise özellikle bayanların ilgisini çekecek türden.

Renk skalasında genellikle koyu ve açık kahverengi ve ahşap renklerinin görüldüğü tasarım, koyu mavi duvarlar ve beyaz lamine döşemelerle tamamlanıyor. Camel renkli ayaklı lambaların da aydınlatma görevini üstlendiği tasarım, huzurlu geceler isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İnegöl mobilya yelken yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1490 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan