İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya yelken yatak odası takımı
8 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya yelken yatak odası takımı

İnegöl mobilya yelken yatak odası takımı

Oldukça şık ve modern, aynı zamanda olabildiğince sıra dışı tasarımlardan biri olan İnegöl mobilya yelken yatak odaları, uyudukları yeri huzurla doldurmak isteyen kullanıcılar için yerinde bir tercih olacaktır. Modelin genel incelemesine gelecek olursak:

İçerik:

                Karyola, dolap, komidin ve şifonyerden oluşan takım; işlevsel ve kaliteli malzemelerle üretilmiş durumda. 2 yıl ürün garantisiyle, tüketici güvence altına alan marka, 15 günlük kargoya verme süresiyle de hızlı bir hizmet sunmakta. Yine halı ve nevresimlerin de temin edilebileceği firmanın, ayaklı lambaları da bir hayli şık ve takımı tamamlar nitelikte.

Renk skalası:

                Koyu ve açık ahşap, beyaz, camel ve koyu mavi renklerinin tasarımı oluşturduğu göze çarparken; kullanılacak halının tek renkli olmak yerine kahverengi, koyu kahverengi ve gri renkleri bünyesinde barındırdığı görülüyor. Yatak başında kullanılan beyaz ve kahverengi deriler, yine nevresim olarak kullanılan beyaz örtü ve kahverengi yorgandan oluşuyor. Döşeme için beyaz ve parlak laminelerin tercih edildiği takımda; mobilyalar üzerinde yelken ve dalga desenleri oluşturmak içinse kahverengi ve beyaz renkleri tercih ediyor.

Tasarım farklılıkları:

Bu tasarımıyla olabildiğince farklı bir görünüm yakalayan İnegöl mobilya modelleri, gizlenmiş çekmece bölmeleri gibi işlevsel yapıları da bünyesinde barındırıyor. Dolap üzerinde ve dolabı ortalayan dalga şeklinde tasarımların ve bir tarafı ayna olan dolap kapağının üst kısmında kullanılan yine kahverengi küçüklü büyüklü şerit yapılarının takıma renk kattığını görmek ne mümkün… Şifonyerin ayna kısmının çeyrek çember şeklinde tasarlandığı ve şifonyer çekmeceleri üzerinde de çapraz şeritli yapılarla yelken görüntüsünün oluşturulduğu farklı tasarımlar da bir hayli ilgi çekiyor.

 İnegöl mobilya yelken yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan