Kategoriler

İnegöl mobilya yelken yatak odası modelleri

akustik yatak odası takımı
Paylaş
 

İnegöl mobilya yelken yatak odası modelleri

Deniz havasını yatak odanıza taşıyacak İnegöl mobilya yelken yatak odaları, sonsuzluğu ve huzuru da uykularınıza taşıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilen ve aynı zamanda şıklıktan da ödün vermeyen modeller ise genel olarak şu yapıları içeriyor:

Mavi renk ve ahşabın uyumu:

                Karyola, komidin ve şifonyer gibi klasik mobilyalardan oluşan yatak odası takımı; duvarlarda kullanılacak koyu mavi renk ve tavanın beyaz bırakılmasıyla kullanılıyor. Yatak odasında tamamen doğal bir görünümü amaçlayan tasarımcılar, çizgi şerit modelleri ahşaplarla mobilya tasarımını gerçekleştiriyorlar. Odanın genel görünümü, mobilyalarla birleştiğinde adeta dingin ve huzurlu bir mabedi andırıyor.

Tasarım farklılıkları:

                Klasik görünümlü İnegöl mobilya modellerinden farklı tasarımlara sahip, mobilyaların göze çarptığı takımda; yelken ve deniz dalgası şekilleri şifonyer ve dolapta kullanılıyor. Yine dolabın sürgülü kapaklı tasarımı ve bir kapağın tamamen ayna, diğerinin ise ahşap olduğu tasarımda; dolabın tam ortasından geçen beyaz şerit sınırlı, kahverengi dalga oldukça dikkat çekiyor. Karyola başının bir kısmı düz çekilirken, öteki kısmı şerit şeklinde çekiliyor ve beyaz ve kahverengi deri detaylarını üzerinde barındırıyor. Şifonyerde kullanılan çeyrek çember ayna modeli ve çekmeceler üzerindeki yelken figürü ise oldukça çekici tasarım ayrıntılarından biri. Komidin üzerinde görülen ve bir hayli işlevsel olan gizli çekmece bölmeleri, üst taraftaki beyaz kısmın ileri doğru çekilerek ortaya çıkarılmasını amaçlıyor ve ileri çekilen beyaz kısım ise, küçük masa amaçlı kullanılabiliyor.

 

İnegöl mobilya yelken yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 907 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan