İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya yatak odaları
6 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya yatak odaları

İnegöl mobilya yatak odaları

Salonlarımızdan sonra dekorasyonlarına önem verdiğimiz en özel mekânlar arasında yatak odaları yer alıyor. Elbette ki son yıllarda yapılan gelişimler ile son sistem mekanizmalar kullanılan modern yatak odalar, inegöl mobilya yatak odaları kapsamında tüketicisine sunuluyor.

Fren sistemli çekmeceler

                Bahsedilen modern yatak odalarında, çekmece kapaklarında kullanılan fren sistemi, ürünün özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Böylelikle daha uzun süreli bir kullanım imkânını sizlere sunarken, MDF ürünler lake boyalar ile desteklenirken, daha kullanışlı ve sağlam bir hale getirilmektedir. Tabi ki kullanılan beyaz lake boya, şıklığı ve modernliği de beraberinde getirirken, gümüş süslemeler ve ahşap işlemeler bu durumda tüketicisinin beğenisini kazanmaktadır.

Kapitone desenler

                Bir yatak odası seçimi yaparken, yatak başlıklarına her zaman göz atılır öyle değil mi? inegöl mobilya yatak odası seçimlerinizde, deri ya da süet yatak başlıklarında kapitone desenler tercih edilebilir. Odanıza şıklık kazandıran bu desenler, baza ayakları ile bir uyum içerisinde olabilir. Yine aynaların çerçeveleri de klasik gold tonlarda tercih edilebileceği gibi, varaklı ayaklar da bu konuda iyi bir seçim olacaktır.

Özel imalat ürünler

Eğer ki yatak odalarınızın ebatları hazır ürünlere karşılık veremiyorsa, özel imalat imkânlarını İnegöl mobilya modelleri dahilinde kullanabilirsiniz. Her ne kadar özel tasarımlar biraz daha fiyat farkı ödemek zorunda bıraksa da, elbette ki daha kullanışlı, tüm isteklere karşılık verebilen bir tasarım olacaktır.

İnegöl mobilya yatak odaları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan