Kategoriler

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası

Yatak odanızda şıklığı ve inceliği arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan hiç şüpheniz olmasın. Eşlerin özellikle de hanımların gözdesi olan İnegöl mobilya şehrazat yatak odası tüm ihtişamı ile sizlerin evlerinize girmeyi bekliyor. Kalitesinden ve şıklığından asla ödün vermeyen bu takımı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu takımda sizleri neler bekliyor?

İnce tasarımıyla hem gözünüze hem de gönlünüze hitap edecek olan şehrazat yatak odası içerisinde bir adet aynalı gardırop, bir adet karyola, bir adet aynalı şifonyer ve bir adet komidin yer almaktadır. Komidin, karyola ve şifonyerde yer alan oymalı ve boyalı ayaklar sizlerin gözdesi olacak diyebiliriz. Ayrıca gardırop içerisinde yer alan bölmeli kısımlar eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize kolaylık sağlayacaktır. Takımın içerisinde bu şekilde yer alan mobilyalar sizlere nostalji yaşatacaktır. Dilerseniz şifonyer ve komidin üstüne koyacağınız küçük biblo ve süslerle odanızdaki şıklığı iki katına çıkarabilirsiniz.

Takımda yer alan mobilyalar ne kadar kullanışlı?

Takımda yer alan mobilyalar sizlerin beğenisini kazanmak ve uzun yıllar kullanmanız için oldukça sağlam malzemelerden yapılmaktadır. İnegöl mobilya modellerinin en ufak bir sıkıntı yaşamamanız için de 2 yıl garantisi bulunmaktadır.  Odanız içerisinde adeta parlayacak olan bu takımda komidinin ölçüleri 60cmX37cm’dir. Gardırop ölçüleri 240cmX220cm ve karyola ölçüleri ise 200cmX115cm’dir. Bu takım rengi ve duruşuyla odanızı daha ferah gösterecektir. Sizler de bu ferahlığı ve şıklığı yaşamak isterseniz İnegöl mobilyaya bekleriz.

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası

 

inegöl mobilya
Bu yazı 801 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan