Kategoriler

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası takımı

yeni yatak odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası takımı

Evinizin bir odasını tam prenseslere ve prenslere laik dedirtecek güzelliğe kavuşturmak ister misiniz? İsterim ama bu nasıl olacak diye iç geçirdiğinizi duyar gibiyim. Bu artık çok kolay. Tek yapmanız gereken İnegöl mobilya şehrazat yatak odası takımına sahip olmanız. Şık tasarımı ve oldukça kullanışlı olması ile hem sizin hem de eşinizin gözdesi olacak bu takıma mutlaka göz atmalısınız.

Takım içerisinde yer alanlar;

Takımın içerisinde duruşuyla sizleri cezp edecek bir adet karyola, bir adet komidin, bir adet aynalı şifonyer ve yine aynalı bir adet gardırop bulunmaktadır. Komidin, şifonyer ve karyolanın ayak kısımları oymalı olup, oldukça canlı bir görünüm sağlamaktadır. Siz müşterilerini memnun etmek için İnegöl mobilya takım içerisine başka parçalar eklemenize veya parçalarda olacak ufak çaplı ebatlarda değişiklik isteklerinize olumlu yaklaşmaktadır. Şehrazat yatak odası takımı ile artık her güne enerjik bir biçimde uyanabilirsiniz. Tüm günün yorgunluğunu odanıza girdiğiniz andan itibaren atacaksınız.

Kaliteyi burada yakalayın

Müşteri memnuniyeti birinci planda olan İnegöl mobilya modelleri arasından bu takımı seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Birinci kalite kullanılan malzemeler ile takımınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için takımımızın iki yıllık bir garantisi de bulunmaktadır. Mobilyaların gerek ayaklarındaki oymalar gerekse kulplarındaki zarif dokunuşlar sayesinde odanız adeta baştan yaratılacak. Sizler de kullanışlı ve şık bir odaya sahip olmak isterseniz bu takıma göz atmalısınız.

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası takımı 

inegöl mobilya
Bu yazı 968 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan