Kategoriler

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası modelleri

2016 yatak odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası modelleri

                Yatak odanızda kendinizi prens ve prensesler gibi hissetmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey İnegöl mobilya şehrazat yatak odası modellerinden birine sahip olmak. Peki bu modelde neler var? Bir adet gardırop, bir adet karyola, bir adet şifonyer, iki adet komodin (dilerseniz puf) bulunmaktadır.

Hem şık hem kaliteli

                Yatak odanızı veyahut evinizdeki tüm mobilyalarınızı İnegöl mobilya modellerinden tercih etmek birçok sebebiniz var. Biz tek bir tanesini söyleyelim. Müşteri yorumlarına bakılacak olursa görülüyor ki firmanın ürettiği mobilyalar hem şık hem de kaliteliler. Mobilyalar lake boyama yapılmış olması sebebi ile parlak, temiz bir görünümde olmakla beraber, çizilmez, leke tutmaz, kapitone başlık işleme gibi özelliklere sahiptirler.

Teknik özellikler;

                Gardırop 240X220 genişlik ve yüksekliğe, karyola 200X115, şifonyer 105X150, komodin 60X37 ölçülere sahiptir. Şayet şehrazat yatak odası odanıza uymadıysa, büyük veyahut küçük geldiyse, tasarım ölçülerinde minimal değişikliklere gidebilirsiniz. Bunun haricinde eksik gördüğünüz bir parçayı ücreti mukabilinde ekletebilirsiniz. Örneğin 160X35 genişlik ve yüksekliğe sahip şık bir pufa 250 Türk lirasına takımınızın yanında sahip olabilirsiniz.

Görsel şölene hazır olun

                Oyma ve boyama ayakları olan mobilyalar odanıza nostaljik ve şık bir görünüm katacak. Adeta bir saray odası görünümü kazanacak olan yatak odanızı İnegöl mobilya’dan satın almanın verdiği avantajlardan faydalanmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

İnegöl mobilya şehrazat yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1197 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan