Kategoriler

İnegöl mobilya sarar yatak odası modelleri

yeşil Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya sarar yatak odası modelleri

                Yatak odanızda moda esintilerini görmek ve kaliteli, sağlam mobilyalar ile şık, göz alıcı bir yatak odası dizayn etmek istiyorsanız, sizleri İnegöl mobilya modelleri ile tanıştırmak istiyoruz. Yatak odaları grubunda yer alan Sarar modeli ile birçok müşterisini memnun eden firma, sizleri showroom una davet ediyor.

Sarar modelinde neler var?

                Bahsi edilen Sarar yatak odası modellerinde 1 adet karyola, 1 adet gardırop, 2 adet komodin ve 1 adet aynalı şifonyerden oluşmaktadır. Mobilyalarda 18 mm suntalam ve ahşap birlikte kullanılmıştır. Şifonyer 3 adet çekmece bir adet aynadan oluşmuştur. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. İçerisinde 3 adet dolap çekmecesi, pantolon askılığı ve elbise askılıkları bulunmaktadır. Dolap kendinden stop mekanizmaya sahiptir.

Teknik özellikler;

                Gardırop 264X215X73 genişlik, yükseklik ve derinliğe sahiptir. Karyola 209X113X217, şifonyer 120X140X46 ve komodinler 65X68X46 ölçülerine sahiptir. Karyolaya ait baza 160X200 ölçülere sahiptir ve oda takımına ait değildir. Dilerseniz ek ücret mukabilinde bazayı ekletebilirsiniz. Şayet belirtilen ölçülere uygun bir odanız yoksa, firmanın size verdiği ölçülerde değişiklik yapabilme olanağınız bulunmaktadır.

En iyisi en kalitelisi

                Hem kaliteli, kullanışlı hem de şık İnegöl mobilya sarar yatak odası modelleri sizleri bekliyor. Evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyele sahip olan İnegöl mobilya ile tanışmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. En iyisi, en kalitelisi burada!

İnegöl mobilya sarar yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 978 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan