Kategoriler

İnegöl mobilya laura yatak odası

2016 Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya laura yatak odası

                Yatak odanızda komple değişime gidecek veyahut yeni bir yatak odasına sahip olacaksanız, sizleri İnegöl mobilya kalitesi ve şıklığı ile tanıştırmak istiyoruz. Hanımların gözdesi İnegöl mobilya laura yatak odası tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor.

Takımda neler var?

                Bir adet gardırop, bir adet aynalı şifonyer, iki adet komidin ve bir adet karyoladan oluşan takım, oyma ve boyalı ayakları ile nostaljiyi yaşatıyor. Dışarıdan şık göründüğü kadar aynı zamanda kaliteli olan bu takımların işi de çok hoşunuza gidecek. Gardırop içerisinde çekmeceli bölmeler ve pantolonluk, askılık bulunmaktadır. Dolabın içini maksimal seviyede kullanışlı dizayn eden İnegöl mobilya, yatak başlığında kapitone kumaş işleme kullanmakla beraber, 1. Sınıf kalitede mobilyalar üretmiş.

Takıma ait teknik özellikler;

                Gardırop 238X218 genişlik ve yüksekliğe sahip, şifonyer 110X83, komidin 66X99, ve şifonyerin aynası 98X76 ölçülere sahiptir. Verilen bu ölçüler İnegöl mobilya tasarımcıları tarafından belirlenmiş olmakla beraber, dilediğinizde değişikliğe gidilebilir. Şayet dilerseniz takım parçalarında da değişiklik hakkına sahipsiniz. Örneğin; laura yatak odası takımında baza bulunmamaktadır fakat dilerseniz takıma baza ekleterebilirsiniz.

Mobilya profesörü

                Şifonyerin üzerindeki aynada led aydınlatma kullanan tasarımcılar ışıl ışıl bir görünüm sağlamışlardır. Özellikle inci rengi kullanılmış İnegöl mobilya modelleri, müşterilerin gönlünü kazanmaktadır. Siz de evinizin her türlü mobilya ihtiyacını karşılayabileceğiniz, kendine özgü tasarımları ve birbirinden şık mobilyaların beğeninize sunulduğu İnegöl mobilyaya davetlisiniz.

 İnegöl mobilya laura yatak odası

 

inegöl mobilya
Bu yazı 923 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan