Kategoriler

İnegöl mobilya laura yatak odası takımı

ingiliz tarzı Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya laura yatak odası takımı

Yatak odanızda büyük etki uyandıracak bir değişikliğe gitmeye ne dersiniz? Yatak odanızı baştan yaratma konusunda iddialı olan İnegöl mobilyayı tercih listenizin en üstüne taşımanızda fayda var. Hanımların ve beylerin bir numaralı tercihi olan İnegöl mobilya laura yatak odası takımına sahip olarak kaliteyi ve şıklığı yatak odanıza taşımış olacaksınız. Tüm güzelliği ile bu takım siz değerli sahiplerini bekliyor.

Mobilyada bir numara

Yeni sezonda büyük ses getiren, herkesin gözdesi olan bu takıma inegöl mobilya avm ‘de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kalitesinden ve zarif duruşundan asla ödün vermeyen laura yatak odası takımı tam sizlerin yatak odanıza layık. Takımda inci rengin kullanılması ile birlikte sade bir şıklık elde edilmiştir. İnci rengin kullanılması ile sağlanan sade şıklığı tamamlatıcı nitelikte olan oymalı ve boyalı ayaklıklar yapılmıştır. Burada yapılan oymalar birinci kalite işçilik ile siz müşterilerimizi memnun ve hayran edecek cinstendir. Kaliteli ve uzun ömürlü olması için takımda özel işlemler yapılmıştır.

Takımdaki ürünlerin özellikleri nelerdir?

Takım içerisinde karyola, dolap, şifonyer, komidin ve şifonyer ayna yer almaktadır. Şifonyer aynada şıklığı yakalamak adına led aydınlatmadan yararlanılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolonluklar bulunmakla birlikte çekmecelerin uzun ömürlü kullanımının olması için kapak kısımlarında özel yavaşlatıcılı ray sistemi kullanılmıştır. Yatak başlığı kısmında kullanılan kapitone kumaş işleme şeklinde tasarlanmıştır. Sizler de bu inci şıklığıyla yatak odanızda büyük etki uyandırmak istiyorsanız İnegöl mobilya avm leri tercih etmelisiniz.

İnegöl mobilya laura yatak odası takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 982 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan