Kategoriler

İnegöl mobilya laura yatak odası modeller

yeşil Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya laura yatak odası modelleri

Yatak odanızda zarafete ne dersiniz? Hiçbirinizin bu teklifi geri çevireceğini düşünmüyorum. Öyleyse tercihiniz İnegöl mobilya laura yatak odası modelleri olmalıdır. İnci renk kullanılması ile yakalanılan zarafeti yatak odanıza kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu güzellik karşısında tüm sıkıntılarınızı unutup huzurla dolabilirsiniz.

Kalitenin yeri burada

İnci renk ile takımı tamamlayan bir başka unsur oymalı ve boyalı ayaklıkların olmasıdır. Sizlerin memnuniyeti için ürünlerin 2 yıllık bir süre zarfından başlayan garantileri bulunmaktadır. Laura yatak odası modelleri ile artık yatak odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz. Peki, bu takımda hangi mobilyalar var?

Laura yatak odası takımı üyeleri

Bir adet karyola, bir adet dolap, bir adet aynalı şifonyer ve iki adet komidin bulunmaktadır. Şifonyer aynada şıklığı yakalamak için aydınlatmadan yararlanılması oldukça başarılı olmuş. Dolap içerisinde çekmece ve pantolonluklar dizayn edilmiş, çekmecelerin uzun ömürlü kullanımının olması için kapak kısımlarında özel yavaşlatıcılı ray sistemine yer verilmiştir. Yatak başlığı kısmında kullanılan kapitone kumaş işleme ise ayrı bir hava katmış. Şıklık ve kaliteyi aynı yerde bulmak için tercihiniz İnegöl mobilya modellerini denemelisiniz.

Teknik detaylar;

                200X135X208 genişliğe, yüksekliğe ve derinliğe sahip karyolası, 238X218X66 ölçülere sahip gardırop, 110X83X45 ölçülerinde şifonyer, 69X99X46 ölçülere sahip komodinleri ile laura yatak takımı oldukça şık görünüyor. Şifonyere ait aynanın ölçüleri ise şöyle; 98X76X3. Dilerseniz ölçülerde az da olsa değişiklik yapma olanağınız bulunmaktadır.

İnegöl mobilya laura yatak odası modelleri

 

               

 

inegöl mobilya
Bu yazı 839 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan