Kategoriler

İnegöl mobilya köşe takımı

beyaz deri köşe takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya köşe takımı

Son yıllarda özellikle modern tarzda döşenen evlerin en önemli oturma grubu seçeneklerinden biri olan köşe takımlarına yeni bir soluk getiren inegöl mobilya köşe takımı modelleri tarzı, renk çeşitliliği ve konforu ile sizlere rahat bir hayat sunuyor.

Modernliğin anahtarı

Oturma odalarında hem modernliği hem kullanışlılığı hem de konforu bir arada bulmak isteyen gençler için ideal bir seçenek olan köşe takımı çeşitlerinde yeni sezonda canlı renkler mevcut. Özellikle fuşya, mor, turkuaz ya da limon sarısı gibi canlı ve parlak renklerin kullanıldığı, hatta birkaç rengin bir arada tercih edildiği köşe takımları L tipi ve U tipi olmak üzere iki seçenekte sizlere sunuluyor. Evinizin genişliğine bağlı olarak istediğiniz formda kullanabileceğiniz köşe takımlarını istediğiniz zaman yatak haline de getirebilir bu sayede kullanışlılığından faydalanabilirsiniz. Klasik koltuklarda yakalayamadığınız ayak uzatma keyfini ve konforunu çok kolay bir şekilde yakalayabileceğiniz köşe takımlarını siz de uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Konforu üst seviye döşemeler

Özel minder yapısı ile konforu çok üst seviyede tutan ve sıradan oturma gruplarına göre çok daha rahat olan köşe takımlarının tüm modellerini ve renklerini incelemeden oturma grubu almayın. Yeni sezonda sizlere sunulan uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşulları ile tüm mobilya ürünlerimizi ve aksesuarlarımızı incelemeniz için inegöl mobilya modellerinin internet sitesini incelemeniz yeterli olacaktır.

İnegöl mobilya köşe takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 905 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan