Kategoriler

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası

uygun Modoko Yatak Odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası

Dünyaca ünlü, mobilyanın başkenti olan İnegöl; çok şık ve mistik bir yatak odası takımıyla karşımıza çıkıyor. İstanbul yatak odası olarak adlandırılan model; modern ve klasik bir görünüm sunuyor:

İçerik:

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası modelleri, diğer yatak odası takımları gibi, iki adet komodin, şifonyer ve şifonyer aynası, karyola ve dolaptan oluşuyor. Tasarımda safir meşe kullanılan model, anti bakteriyel yapıda olup kanserojen madde de içermiyor. Özellikle kalitesi ve dayanırlığıyla ortaya çıkan modelde, dolap kapılarının sürgülü ve yavaşlatıcı frenlere sahip olması da kullanım süresini arttıran detaylardan biri oluyor. Dolap kapaklarında kullanılan sesiz ray sistemi ise kişiyi rahatsız edecek unsurlardan arındırıyor. Parçalı satışı da mevcut olan model, TSE onaylı mobilya malzemelerinin kullanımını da öne çıkarıyor.

Tasarım:

                İnegöl mobilya modelleri, tasarımda birçok değişikliğin ve tasarımın görüldüğü yatak odası takımları üretiyor. İstanbul’un gizemi ve masalsı yapısını, tasarımında barındıran takım; konforlu ve modern bir seçim sunuyor. Sürgülü dolap kapılarından birinin tamamen ayna üzeri boğaz köprüsü desenli, bir diğerinin ise safir meşe ahşapla tasarlandığı ve yine ahşap üstüne minimalist dokunuşlarla dizayn edilen kız kulesi görseli, takımın ismini almasında büyük rol oynuyor. Geri kalan kısmın sade dizayn edildiği tasarımda, şifonyer aynasının yan tarafında bulunan raflar ise bayanları cezbedecek türden.

Renk skalası:

                Sade ve birkaç renkten oluşan yatak odası takımı; ahşap rengi, beyaz, siyah ve sarı renkleri barındırıyor. Halı da modern bir tasarıma sahip ve bej base üzerine siyah sarı ve gri çemberimsi figürlerle donatılıyor. Yastıklarda görülen siyah yoğunluklu renkler, nevresim ve yorganda yerini daha çok beyaz renge bırakıyor.

 İnegöl mobilya İstanbul yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 933 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan