Kategoriler

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı

2016 Cibinlikli Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı

Sadece Türkiye değil tüm dünya için önemli bir üretim payına sahip ve dünyaca ünlü İnegöl mobilyaları yepyeni tasarımları ve eşsiz fikirlerle büyümeye, gelişmeye devam ediyor. Son olarak tasarımcıların ve üreticilerin düşündüğü bu modelle bir şehri odanıza getiriyor dersek yanlış demiş olmayız. İlk olarak ülkemizin en önemli şehri tüm dünyaca bilinen ve sembolleriyle akıllarda kalan İstanbul şehri üzerinden tasarımlara başlanmıştır.

Birçok kişinin bir numaralı tercihi İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı modelleriyle, mobilya da çığır açmaya devam ediyor. İstanbul temalı mobilyaları ile dünyanın en güzel şehrini evinize hatta odanıza getiriyor. Ahşap kullanımın daha çok ön planda tutulduğu bu tasarımlarda ahşabın kullanılması sembolleri ve görselleri daha etkili kullanmak hedeflenmiştir.

İstanbul un eşsiz güzelliği ve tüm dünyaca bilinen sembollerin kullanılmasıyla tasarlanan muhteşem mobilyalarla evinizi İstanbullaştırın. Öncellikle geniş ve rahat yatağın iki tarafında komodinler düşünün. Karşınızda İstanbul boğazı görseliyle, boğaz köprüsü, vapur ve martılar kabartmalı bir ayna düşünün. Mesela gardırobunuz üzerinde galata kulesi olduğunu düşünün. Bunun gibi bilindik örneklerle ve daha birçok sembollerle, İnegöl mobilya modelleri İstanbul’u odanıza getirecektir. Odanızdaki eşyalarda kullanılan sembollerin yanında, pencerenize açık mavi bir perde takarak, uyandığınızda içerisini mavimsi gösterebilir ve uyandığınız andan itibaren İstanbul u yaşayabilirsiniz. Eğer İstanbul da yaşıyorsanız ve yaşamayı seviyorsanız bu mobilya tasarımları tam size ve odanıza göre.

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 1844 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan