Kategoriler

İnegöl mobilya istanbul yatak odası modelleri

değişik Küçük Yatak Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

İnegöl mobilya istanbul yatak odası modelleri

Büyükşehirlerde, mobilya sektöründe yer alan gelişimler, kullanıcılarına daha rahat sunulurken, Ankara ve İstanbul gibi bölgelerde, fason kesim ve üretimler daha fazla olduğundan dolayı, hatasız ve oldukça modern yatak odaları tasarlanabiliyor. Sizlerde inegöl mobilya istanbul yatak odası modelleri kapsamında pek çok farklı modele ulaşabilecekken, klasik ve modern ürünlerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Modern dokunuşlu takımlar

Yatak başlıklarında kapitone desen kullanılan fakat deri detaylar ile daha modern bir hale getirilmiş yatak odası, sizlerin isteklerine karşılık verebilecektir. Aslında beyaz takımlar daha çok vintage tarzı andırıyor. Bu sebepten dolayı, daha koyu tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Fakat yatak odalarınız dar ve ışık almıyorsa, hiçbir zaman koyu renkler önerilmemektedir. Dar ve ışık almayan mekânlarda daha çok hafif tonlar ve ışığı yansıtabilecek özelliklere sahip mobilyalar kullanılması gerekiyor.

Bahsedilen inegöl mobilya istanbul yatak odası modeli, modern sistemli gardıroplardan tercih edilebilir. Frenli ve sürgülü olan gardırop kapaklarının yanı sıra, son sistem frenli çekmece mekanizması ile daha rahat bir kullanımı sizlere sunabilecektir.

Elbette ki boy aynaları yatak odalarında göze gelenlerden olurken, gardıroplar üzerinde ya da şifonyer ile birlikte sunulan boy aynaları, simetrik ya da asimetrik olarak beğeninize sunulmaktadır.

Özel imalat

Hazır ebatlarda olan yatak odası takımları, İnegöl mobilya modelleri dahilinde olurken, yine kendi isteklerinize göre takımları da üretici firmalar ile görüşerek, özel imalat olarak satı alabilirsiniz.

İnegöl mobilya istanbul yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1002 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan