Kategoriler

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası modelleri 2016

şık Küçük Yatak Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası modelleri 2016

Namını tüm dünyaya duyurmayı başarmış İnegöl mobilyası, birçok takımın yanında yatak odası takımlarında da bir hayli başarılı eserler vermeyi başarmış durumda. En çok tercih edilen modellerden biri olan İnegöl mobilyası İstanbul yatak odası takımı detayları ise şöyle:

Kalite ve şıklığı bir araya getiren İnegöl mobilya modelleri, İstanbul gibi tarihi ve zarif dokunuşlar yatak odalarına değişik bir hava katmak için katıyor. Şifonyer, şifonyer aynası, 2 adet komodin, sürgülü dolap ve karyoladan oluşan takım, tamamen satın alınacağı gibi, parça parça da alınabilir durumda. Sessiz ray ve fren sistemlerini kullanan tasarımcılar, mobilyaların kullanım sürelerini uzatmayı amaçlamış durumda. TSE onaylı malzemeler kullanan tasarımcılar anti bakteriyel özellikteki ahşapların kullanımını da göz ardır etmiyor.

Sürgülü dolap kapıları üzerinde, aynalı olanında vapur figürü ve ahşap olanında ise kız kulesi figürünü resmeden tasarımcılar; yatak başını ise sade beyaz derinin sarı ahşap üzerine yerleştirilmesiyle elde ediyorlar. Tüm mobilyalarda gözlemlenebilen sadelik, duvarların beyaz renkli boyanmasıyla muhteşemliği yakalıyor. Şifonyer aynasının tek bir yanında bulunan küçük raf yapıları ise, kadınların ilgisini çekecek tarzdan.

Renk seçimlerinin de gayet sade ve olabildiğince desensiz ve süslemesiz olduğu görülürken; sarı, beyaz, açık ahşap rengi ve siyah gibi renklerin kullanımı, takımın ana renklerini oluşturuyor. Zemin döşemesi için seçilen beyaz lamine döşemeler, sadeliğe zarar vermeyeceği ve hatta bu sadeliği koruyacağından seçilmesi önerilen modellerden.

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası modelleri 2016

inegöl mobilya
Bu yazı 1423 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan