Kategoriler

İnegöl mobilya istanbul yatak odası 2016

2016 Modoko Yatak Odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya istanbul yatak odası 2016

Mobilya sektöründe yaşanmış gelişimler ile birlikte, fason kesim özellikler ile sizlere sunulan yatak odaları, birbirinden farklı tasarım ve tarz ile yardımcı olmaktadır. Yine inegöl mobilya istanbul yatak odası modelleri bir hayli fazla çeşide sahip olurken, vintage, country ve modern tasarımlar ilginizi çekebilecektir.

Vintage yatak odası

Klasik takımlara yakın olan bu ürünler, eskitme mobilyalara modern dokunuşlar olarak üretilmektedir. Gardırop modelleri asimetrik aynalar ile şekillendirilirken hem yatak odanız daha geniş görünecek hem de güzel bir dekor ortaya çıkabilecektir.

Country tasarımlar

                Diğerinden daha modern dekorasyonlar ile sunulan bu tasarımlarda, her ne kadar klasik modellere yakın olmasa da, ahşap işlemeler de kullanılmaktadır. Beyaz daha ağırlıkta kullanılan bir renk olurken, şifonyerler de farklı olarak dizayn edilmektedir. Şifonyer arkasında da dekor amaçlı kullanılan bir ayna, şıklığı iki katına çıkarabilmektedir. Yine bu ürünler, inegöl mobilya istanbul yatak oda tasarımı bir hayli tercih edilenlerden oluyor.

Ahşap yatak odaları

Ahşap ürünlere ilgi duyan tüketiciler için, işlemeli, düz ya da desenli pek çok farklı tasarım yardımcı olabilir. Yatak başlıklarında deri kaplamalar kullanılırken, kapitone desen 2016 kreasyonlarında her zaman ön planda tutuluyor. Yine yatak başlıklarında da asimetrik ve simetrik olarak seçeneklere ulaşabilmekte gayet mümkündür. Tüm bu ürünlere, İnegöl mobilya modelleri dahilinde sahip olarak, en nadide parçalardan seçimler yapabilir, kendinize uygun ürünleri kampanya dahilinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İnegöl mobilya istanbul yatak odası 2016

inegöl mobilya
Bu yazı 1020 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan