Kategoriler

İnegöl mobilya hünkar yatak odası

yeni 2016 Alfemo Yatak Odası Takımları ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkar yatak odası

Düğün hazırlıklarının en büyük heyecanlarından biri olan yeni ev ve yeni eşyalar hem damat hem de gelin adayları için oldukça yorucu ve heyecanlı bir dönemdir. Eşyalarının bir yandan kaliteli ve uzun ömürlü olmasını isteyen yeni çiftler aynı zamanda şık ve görkemli de olsun isterler. Özellikle yatak odalarına diğer mobilyalarından çok daha özen gösteren çiftler mobilyalarını İnegöl mobilya modelleri arasından beğenmektedir ve satın almaktadırlar. Kalitesiyle ve fiyatlarıyla çiftleri mutlu edecek olan İnegöl mobilya, özellikle hünkar yatak odalarıyla ün kazanmıştır.

Beyaz hünkar yatak odası

Genellikle geniş bir yatak odasına sahip olan çiftlerin tercih etmiş olduğu hünkar yatak odaları gerek gardıroplarıyla olsun gerekse de yatak başlıklarıyla olsun oldukça görkemli bir tasarıma sahiptir. Birçok işlemenin vücut bulduğu bu yatak odalarının malzemelerine suntalam hakimdir. Temizlenmesi ve bakımı oldukça kolay olan lake boyalardan yapılan İnegöl mobilya hünkar yatak odalarında da beyaz renk oldukça şık bir görüntü ve duru bir güzellik oluşturmaktadır.

Kahverengi hünkar yatak odası

Yatak odalarının kirlerinin ve tozlarının görünmesinden rahatsız olan ve kahverengi tonlarından hoşlanan çiftlerin tercihi olan kahverengi hünkar yatak odaları oldukça kullanışlıdır. MDF malzemeden yapılmış olan mobilyalar ahşap ile kaplanarak hoş bir görüntü oluşturulmaktadır. Görkemli ve geniş bir yapıya sahip olan hünkar yatak odalarının yanı sıra İnegöl mobilya çocuk takımları da birbirinden şık ve farklı tasarımlarıyla çiftlerin beğenisine sunulmaktadır.

İnegöl mobilya hünkar yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1413 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan