Kategoriler

İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı

2016 Alfemo Yatak Odası Takımları ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı

Genç çiftlerin evlilik süreçlerinden biri olan mobilya alımı ve bakımı son yıllarda kalitenin adresi olan ve birçok çifte v sahipliği yapan İnegöl mobilya modelleri arasından olmaktadır. Hem fikir sahibi olabilmek için inceleyebileceğiniz hem de satın almak için uğrayabileceğiniz İnegöl mobilya, uygun fiyatlarıyla ve mobilya kalitesiyle hem genç çiftlerin hem de eşya yenileyecek olan evli çiftlerin beğenisini kazanmaktadır. Özellikle yatak odası takımlarının üzerinde duran İnegöl mobilya, son yıllarda en çok satan hünkar yatak odalarında çığır açmıştır.

Kahverengi ve beyazın muhteşem uyumu

Senelerdir yatak odalarının değişmez rengi olan kahverengi ile, son günlerin modası olan beyaz yatak odaları arasında kararsız kalan genç çiftler için üretilmiş kahverengi ve beyazdan oluşan İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımları şık ve zarif görünümüyle gelin adaylarının gözlerini kamaştırmaktadır. Lake boyalardan yapılmış olan kahverengi ve beyaz renkler birbiri içerisinde muhteşem ahenk ile mobilyalara uygulanmıştır. Çekmece, dolap kapağı ve yatak başlıklarında beyaz renk hakimken, mobilyaların kalan kısımlarına kahverengi hakim olmaktadır.

Beyazın duruluğu

Son yılların trend yatak odası takımı olan beyaz hünkar yatak odası takımları şık olmasının yanı sıra oldukça modern bir görünüme sahiptir. Yatak başlığındaki tasarımları ve muhteşem işlemeleriyle görkemli bir görünüşe sahip olan hünkar yatak odaları aynı şekilde gardırop ve şifonyerlerde de bulundurduğu işlemelerle de muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Tıpkı yatak odalarındaki gibi birçok tasarımlarıyla çiftlerin beğenisini kazanan İnegöl mobilya salon takımları da evinizin baş tacı olabilir.

İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 950 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan