Kategoriler

İnegöl mobilya hünkar yatak odası modelleri

yeni 2016 Alfemo Yatak Odası Takımları ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkar yatak odası modelleri

Bahar aylarının gözükmesiyle birlikte birçok çiftin düğün hazırlıkları da hızlanmaya başlamıştır. Özellikle düğün hazırlıklarının çok önceden başladığı mobilya seçimi ve satın alım stresi şimdiden evlenecek adayları kaplamıştır. Alacakları mobilyada her zaman kaliteye ve dayanıklılığa önem veren çiftler uzun ömürlü mobilyalardan yana tercihini kullanmaktadır. Hal böyle olunca çiftlerin uğradıkları ilk duraklardan biri de İnegöl mobilya modelleri olmaktadır. Mobilya seçimlerinde yatak odasına ayrı bir özen gösteren çiftler son yıllarda hünkar yatak odaları modellerine ilgi göstermektedir.

Hünkarlara layık yatak başlığı

Genç çiftlerin yatak odası seçimlerinde ilk tercihlerinden biri olan hünkar yatak odaları, adeta saraylardaki hünkarların yatak odalarını çağrıştırmaktadır. Görkemli ve geniş yatak başlıklarında işlenen oymalarla birlikte oldukça şık bir tasarım oluşturulmaktadır. Yatak başlığıyla dikkatleri üzerine çeken İnegöl mobilya hünkar yatak odası modelleri, aynı zamanda geniş yatağıyla da evlenecek çiftlerin gözlerini kamaştırmaktadır. Dilediğiniz gibi beyaz veya kahverengi olarak seçebileceğiniz hünkar yatak odaları herkes tarafından beğeni kazanmaktadır.

Sürgülü gardıropları

Gelin adaylarının artık kapaklı değil de sürgülü ve kızaklı gardırop tercih etmesiyle bu yönde tasarlanan hünkar yatak odalarının gardıropları geniş kapasiteli olmakla birlikte 3 bölümden oluşmaktadır. Birçok askılık yeri ve katlamalık yeri bulunan bu gardıroplarının üzerinde işlenen işlemeler de gardıroplarına şık ve zarif bir görünüm katmaktadır. MDF malzemeden yapılan bu gardıroplar, şifonyer ve komodinleriyle birlikte şık ve uyumlu görünmektedir. Yatak odalarındaki şık tasarımları İnegöl mobilya yemek odası takımlarında da görebilirsiniz.

İnegöl mobilya hünkar yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1928 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan