Kategoriler

İnegöl mobilya hayal yatak odası

vintage Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

İnegöl mobilya hayal yatak odası

Evlenecek çiftlerin düğün alışverişlerine ev sahipliği yapan İnegöl mobilya modelleri, birbirinden şık ve birbirinden ışıltılı mobilyalarıyla birçok çiftin beğenisini kazanmaktadır. Sadece evlenecek veya yeni evli çiftlerin değil, aynı zamanda bütün ev sahiplerinin ve evli çiftlerin eşya değişikliklerinde de tercih edebilecekleri İnegöl mobilya hem kalitesiyle hem de şıklığıyla bir numaralı mobilya firmaları arasında bulunmaktadır. Özellikle yatak odalarında kullandıkları hayal yatak odası takımlarıyla birçok çiftin tercihi olmayı başarmıştır.

Hayal country yatak odaları

Özellikle son yıllarda oldukça sık tercih edilen country yatak odaları oldukça sevimli ve huzur dolu bir yapıya sahiptir. Gardıropları kapaklı sistemde olan bu yatak odaları hayal yatak odalarıyla birleştiğinde şahane bir görüntü oluşturmaktadır. Bembeyaz ve ışıl ışıl bir yatak odanız olsun istiyorsanız İnegöl mobilya hayal yatak odası mutlaka tercihleriniz arasında olmalıdır. Zarif ve naif duruşlarıyla yatak odalarını sevimli bir hale getiren hayal country yatak odalarından oldukça memnun kalacaksınız.

Hayal avangarde yatak odaları

Görkemli ve gösterişli bir yatak odasına sahip olmak isteyen çiftlerin tercihi olan avangarde yatak odalarında gardıroplar sürgülü sistemde olup lake boyalardan yapılmaktadır. Gardırop, şifonyer ve komodinlere işlenen metal detaylarıyla şahane bir görünümü olan hayal avangarde yatak odaları MDF malzemeden yapılarak da dayanıklılık ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Yatak odalarının yanı sıra İnegöl mobilya salon takımları da oldukça şık ve tasarım harikası modelleriyle sizlerle birliktedir.

İnegöl mobilya hayal yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 768 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan