Kategoriler

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

yuvarlak En Güzel Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

Evlerini değiştirecek veyahut yeni evlenecek çiftlerin mobilya tercihlerinde bir numara olan İnegöl mobilya, evinizin her köşesine uygun mobilyalarıyla sizlerin hizmetindedir. Özellikle yatak odası takımlarında çığır açan İnegöl mobilya modelleri hem tasarımlarıyla hem de fiyatlarıyla birçok çifti kendisine hayran bırakmaktadır. Son yıllarda yatak odalarında en çok satanlar grubuna giren hayal yatak odası takımları da İnegöl mobilyaların en iyi tasarımları arasında yer almaktadır.

Hayal country yatak odası

Huzurlu ve duru bir yatak odasına sahip olmak isteyen çiftlerin tercihi olan hayal country yatak odaları özellikle genç gelin adaylarının tercihleri arasındadır. Bembeyaz ve sevimli görüntüsüyle yatak odalarının içerisinde oldukça farklı bir tasarıma sahip olan country yatak odaları, İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri arasında da oldukça beğenilmektedir. Hem kalitesiyle hem de şıklığıyla her zaman bir numara olan İnegöl mobilya, country yatak odalarında da aynı kaliteyi korumaktadır.

Kapaklı gardıroplar

Özel tasarımlara sahip olan country yatak odası gardıropları kapaklı olup genellikle 5 bölmeden oluşmaktadır. Geniş kapasitesiyle birçok eşyanızı içerisinde barındırabilecek bu gardıroplara, şifonyerler, komodinler ve yatak başlıkları da eşlik etmektedir. Bütünüyle oldukça şık ve hoş bir görünüme sahip olan hayal yatak odası takımları MDF malzemeden üretilmiş olup, doğal ahşap kaplamalıdır. İnegöl mobilyaların yatak odasında göstermiş olduğu başarıyı, İnegöl mobilya köşe takımlarında da görebilmeniz mümkündür.

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1028 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan