Kategoriler

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

2016 En Güzel Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

Birçok evlenen çiftin veyahut evlerini yenileyen çiftlerin ihtiyaçlarından biri de hiç şüphesiz ki yatak odası takımlarıdır. Özellikle son yıllarda birbirinden kaliteli ve birbirinden şık tasarımlarıyla üretilen mobilya takımları arasında birçok çift kararsız kalmaktadır. Çiftlerin mobilya satın almalarında veya bakmalarında en çok tercih ettiği firmalardan olan İnegöl mobilya modelleri, yatak odası haneden avangarde yatak odası takımlarıyla da siz çiftlerin beğenisine sunulmaktadır.

Haneden avangarde yatak odası

Çiftlerin oldukça sık vakit geçirdikleri ve bir hayli önemseyerek aldıkları yatak odalarında son yıllardaki en büyük tercihler haneden avangarde yatak odalarından yana olmaktadır. Modern tasarımları ve şık duruşuyla genç çiftlerin beğenisini kazanan bu yatak odaları aynı zamanda oldukça geniş kapasiteye de sahiptir. Gardıroplarının içlerindeki askılıklar ve katlamalıklar oldukça fazladır ve birçok kıyafetinizi ve eşyanızı içine alabilir. Özellikle beyaz ve kremin harmanlanarak oluşturulduğu İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odalarında saray havası esintileri gözlenmektedir.

Altın işlemeli detaylar

Yatak başlıklarından tutun da, gardıroplarında, şifonyerinde ve komodinlerinde bulunan işlemeler haneden avangarde yatak odalarındaki saray esintilerini oluşturmaktadır. Özellikle altın renginde kullanılan bu işlemeler modern aynı zamanda antik bir görünüm uyandırmaktadır. Şık duruşunun yanı sıra İnegöl mobilya farkıyla üretilmesi de kalitesini ve dayanıklılığını artırmaktadır. İnegöl mobilya yatak odası takımlarındaki göstermiş olduğu başarıyı, İnegöl mobilya oturma odası takımlarında da göstermektedir.

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1104 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan