Kategoriler

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı

2016 Yatak Odası Resimleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı

Evlenecek birçok çiftin düğün hazırlıkları arasında bulunan mobilya beğenme ve satın alma işi oldukça yorucu ve stresli bir aşamadır. Bu aşamalarda özellikle genç çiftler birbirinden şık mobilyalar arasında ne istediğini ve hangisini alması gerektiğine bir türlü karar verememektedir. Mobilyalarının hem kaliteli, hem uygun fiyatlı hem de oldukça şık olmasını isteyen çiftlerin tercihi ise İnegöl mobilya modelleri olmaktadır. Özellikle yatak odası takımlarında oldukça başarılı olan İnegöl mobilya’dan pişman olmayacaksınız.

Avangarde yatak odaları

Son yıllarda birçok yatak odası takımlarında işlenen avangarde yatak odaları modern bir görünümün kapılarını aralamaktadır. Oldukça modern ve şık olan bu yatak odası takımları genç çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Genellikle beyaz renklerde tercih edilen yatak odalarında özellikle yatak odası geniş olan çiftlere bu yatak odaları tavsiye edilmektedir. Oldukça geniş hacme sahip olan İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı eniyle ve yüksekliğiyle görkemli bir duruşa sahiptir.

Haneden avangarde yatak odaları

                Gardıropları sürgülü sistemde olan bu yatak odalarında dolaplar 3 kısımdan oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı ve geniş bir hacme sahip olan gardıropları aynı zamanda muhteşem altın işlemeleriyle de oldukça şık görünmektedir. Kırık beyaz veya beyaz olan bu eşyalar MF malzemeden üretilmiş olup oldukça dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygundur. Yatak odalarındaki kaliteyi her mobilyasına gösteren İnegöl mobilya, İnegöl mobilya çocuk odalarını da inceleyebilirsiniz.

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 1070 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan