Kategoriler

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri

Çatı Katı Yatak Odası Dekorasyonu 2016
Paylaş
 

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte çiftlerin düğün hazırlıkları da hızlı bir şekilde başlamaktadır. Genellikle aileler ile birlikte çıkılan düğün alışverişlerinin önemli bir kısmını da çiftlerin oturacakları yeni evin mobilya gruplarını satın almaktır. Yeni bir ev, yeni hayaller, yeni bir hayat arasında yeni eşyalar da olmazsa olmazlar arasındadır. Evlenecek çiftlerin alacakları mobilyalarda kaliteye, fiyata ve tasarımlara önem vermesiyle birlikte, İnegöl mobilya modellerini tercih etmeleri de artmaktadır.

Yere yakın yataklı haneden yatak odaları

Evlerimizin en güzel ve en önemli odalarından olan yatak odalarına gerek eşyalarıyla gerekse de süslemeleriyle güzel bir dekor oluşturabiliriz. Bunun için ise en önemli kısım mobilyalardır. Son birkaç yıldır çiftlerin en çok tercih ettiği yatak odaları arasında olan İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri, görkemli duruşuyla ve zarif esintileriyle oldukça şık bir yatak odasıdır. Özellikle yere yakın mesafedeki geniş yataklarıyla muhteşem bir görüntü oluşturan bu yatak odalarında yatak başlıklarında da krem tonlarındaki deri detaylar kullanılabilmektedir.

Geniş kapaklı gardıroplar

Gelin ve damat adaylarının tercihine kalmış olan yatak odası seçimi kalitenin adresi olan İnegöl mobilyadan tercih edilmektedir. Yatak odalarının baş tacı olan haneden avangarde yatak odalarında gardıroplar sürgülü sistemde olup, MDF malzemeden ve lake boyalardan yapılmaktadır. Gardıroplarda dilerseniz büyük ve görkemli duran geniş kapaklar dilerseniz de dar kalıplı kapaklar kullanabilirsiniz. Birçok çiftin mobilya seçimlerine ev sahibi olan İnegöl, İnegöl mobilya köşe takımlarıyla da çiftlerin beğenisini kazanmaktadır.

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 864 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan