İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya haliç yatak odası
29 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya haliç yatak odası

İnegöl mobilya haliç yatak odası

2016 konseptlerine uygun olan inegöl mobilya haliç yatak odası, pek çok bayan tarafından tercih edilirken, erkeklerin de ilgisini çekmeyi başarıyor. Her ne kadar bayanlar ev dekorasyonlarına daha çok önem verseler de, günümüzde aslında erkeklerde bu konuda oldukça hassas. Kısaca bazı modellerden bahsedecek olursak, haliç yatak odası şu şekillerde sizlere sunulabilmektedir.

Haliç yatak odası

                Bu tasarımda, yatak başlığı olarak, martı şeklinde bir kesim kullanılmıştır. M şeklinde kesimi olan bu yatak başlığı, yumuşak kumaş kaplama ile hafif bir görünümü yatak odalarınıza katmaktadır. Bu detay, deri ya da suni deri olarak sizlere eşlik edebilir.

Aynalı sürgü kapaklar

Sürgülü kapak tasarımı ile kolay kullanım sağlayan inegöl mobilya haliç yatak odası takımı, üzerinde aynalar ile desenler oluşturarak, daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Çiçek desenler ya da daha fazlası sizlerin beğenisine sunulurken, özel olarak isteklerinizi de üretici firma ile görüşerek, dikkate almalarını sağlayabilirsiniz.

Asimetrik aynalı şifonyer

Şifonyerler artık eskisi gibi tek tip model olarak sunulmuyor elbette ki, uzun ya da kısa çekmeceli olan şifonyerler, üzerinde bulunan asimetrik ayna detayları ile farkındalığı ortaya koyuyor. Yine yatak odası takımınız ile renk uyumu içerisinde olan bu model, yavaşlatıcı kullanılmış çekmece sistemlerine sahiptir. Böylelikle İnegöl mobilya modelleri dahilinde satın alacağınız bu modeli daha rahat ve uzun süre kullanabileceksiniz. Eğer ki lake boyalı MDF bir takım tercih etmek isterseniz, kullanım süresi daha uzun olabilecektir.

İnegöl mobilya haliç yatak odası

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan