Kategoriler

İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı

ahşap Yatak Odası Dekorları
Paylaş
 

İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı

Yaz aylarının ve bahar aylarının gelmesiyle artan düğün alışverişlerinin değişmez parçalarından biri de ev eşyası alışverişlerdir. Evlerinin her odasına her köşesine en güzel eşyayı almak isteyen yeni çiftler özellikle yatak odalarına çok daha büyük ilgi göstermektedirler. Her odanıza olduğu gibi yatak odanıza da yapacağınız dekorasyonlar kullanacağınız eşya modellerine, İnegöl mobilya modelleri arasından bakabilirsiniz. Hem fikir sahibi olabileceğiniz hem de satın alabileceğiniz bu mobilyalar içerisinden evinizin her köşesine uygun eşyalar bulabileceksiniz.

Beyaz haliç yatak odaları

Yeni gelin adaylarının yatak odalarında en çok kullandıkları renklerin beyaz olmasıyla birlikte İnegöl mobilya da birbirinden şık desenlerde ve tasarımlarda beyaz yatak odası takımı üretmektedir. Hem kalitesiyle hem de dayanıklılığıyla her zaman çiftlerin bir numaralı tercihi olan İnegöl mobilya haliç yatak odası takımlarında, isterseniz sürgülü isterseniz de kızaklı gardıropları bulunmaktadır. Yatak odalarınızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz beyaz yatak odası takımları sayesinde, yatak odanıza girdiğinizde huzur bulabileceksiniz.

Kahverengi yatak odaları

Yıllardır gelin adaylarının veyahut evli çiftlerin değişmeyen tercihi olan kahverengi yatak odaları de özellikle şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Tozu az belli etmesiyle ve oldukça naif bir görünümü olmasıyla birlikte kahverenginin her tonunda beğenilen bu yatak odaları İnegöl mobilya farkıyla tasarlanmaktadır. Şifonyerinizden tutun da, iki adet komodin ve sürgülü gardıroplarınız ile yatak odanızda kıyafetlerinizi ve bilumum eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceksiniz. Tıpkı yatak odalarında olduğu gibi İnegöl yemek odası takımları da birbirinden şık tasarımlarıyla sizlere sunulmaktadır.

İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 1163 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan