Kategoriler

İnegöl mobilya gardolap modelleri

büyük gardolap modelleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya gardolap modelleri

Son yıllarda yatak odası, genç odası ve çocuk odasında tercih edilen gardırop modelleri, en güzel tasarımları ile kullanıcısına hizmet veriyor. Genel olarak şıklık, rahatlık, kullanım kolaylığı, modernlik ve uzun süre kullanım aranan özelliklerden olurken, İnegöl mobilya gardolap modelleri bunların her birine karşılık verebilmek üzere üretilmektedir. Elbette ki bu durumda sizlere sürgü kapaklı gardırop modelleri bir hayli yardımcı olacaktır.

Sürgülü kapaklar

Bahsedilen gardırop modellerinde kullanılan sürgü kapaklar, 2015-2016 konseptlerinde ortaya çıktı. Yine bu yılda oldukça fazla kullanılırken, üzerinde yer alan desenler ve kullanılan stoplu raylar, daha modern bir kullanım sunduğu biliniyor. Elbette ki uzun süre kullanımlarda ve dar alanlarda yerden tasarruf edebilmek için bu seçim gayet mantıklı görünüyor.

Aynalı kapaklar

                Elbette ki alanları dar olan bireyler ya da kolay kullanım olması için, gardırop kapaklarına monte edilmiş aynalar dikkat çekecektir. Yine sürgü kapaklarda ya da standart kapaklarda, kapak üzeri boy aynaları bu yıllarda bir hayli revaçta. Sizlerde İnegöl boy aynalı gardolap modellerinden yararlanarak, kendi ihtiyaçlarınıza karşılık verebilirsiniz.

Desenli ve taş süslemeli

Biraz daha şık, ihtişam ve gösteriş meraklısıysanız, dolap kapaklarında kendini göstererek sim, taş ve desen süslemeler seçimlerinizden olabilir. Kabartmalı özellikler ile daha hoş görünüm sağlayan bu kapaklardaki desenler, İnegöl mobilya modelleri dahilinde, isteklerinize göre özel üretim seçeneği de sunulmaktadır. Tüm detaylara ve diğer makalelerimize hedef linkten ulaşabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 1101 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan