Kategoriler

İnegöl mobilya duvar üniteleri

İnegöl mobilya duvar üniteleri

Salonlarımızın daha modern ve şık görünebilmesi için, bazı dekoratif ürünler, oturma grupları ve diğer aksesuarlar yardımcı olabilmektedir. Elbette ki bunlar arasında bir hayli yaygın olarak tercih edilen İnegöl mobilya duvar üniteleri, son zamanlarda pek çok farklı seçeneğe sahip olması ile daha kolay beğenilebiliyor.

Ahşap tonlarda üniteler

                Son yıllarda ahşap tonlar bir hayli beğeni kazanırken, duvar ünitelerinde kendini en iyi şekilde göstermektedir. Raflar, bölmeler ve gizli bölmeler, kullanım kolaylığını tüketicilere sunarken, spot lambalar ile ışıklandırma ile daha şık ve modern bir görünüm kazanılmaktadır.

Kapaklı üniteler

Yine duvar ünitelerinde, bazı eşyalarınızı muhafaza edebilmek için, üst bölümlerinde kare bölmeler ve kapaklar kendini gösterebilir. Eskitme kulplar ile klasik bir tasarıma ulaşabilirken, bahsedilen İnegöl mobilya duvar ünitesi salonunuzun tarzını ortaya koyabilecektir.

Retro

Eğer ki biraz daha renkli bir kişiliğe sahipseniz, Retro tarz tam da sizlere göre bir seçim olabilir. Duvar ünitelerinde kullanılan canlı renkler, duvarlarda ki renk seçenekleri ile uyumlu olmak zorundadır. Duvarlarınızda açık bir krem ton varken, duvar ünitelerinde yine krem tonlar tercih edilirken, kapaklarda ta da raflarda oldukça canlı tonlar da iyi bir seçim olabilir.

Özel imalat

Eğer ki salonlarınızın duvarları, normal standart ölçülerden biraz daha uzak ise, hazır üretimler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, İnegöl mobilya modelleri tarafından özel üretim ürünlerden kolaylıkla yararlanabilir, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 634 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan