Kategoriler

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

2016 İkea Tv Üniteleri ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

Son zamanlarda hemen her alanda kendisini gösteren post modern yaklaşımın izlerini mobilya ve ev dekorasyonunda da görebiliyoruz. Farklı konseptlere uygun farklı tasarımlar evinizi büyüleyici bir hale getirerek, evde geçirdiğiniz vaktin kalitesini yükseltiyor. Buna en güzel örnekleri ise İnegöl mobilya duvar ünitelerinde görmek mümkün. Şimdi gelin birbirinden farklı ve şık tasarımları beraber inceleyelim.

En Şık Modeller

Duvar üniteleri şıklık ve kullanışlılığı aynı anda bulabileceğiniz mobilyalardır. Genellikle TV ünitesi olarak bilinir fakat kitaplık, biblo ve eşya rafı olarak da duvar üniteleri mümkündür. Raflar bölmeler ve gizli bölmeler kullanım kolaylığı sağlar.  Duvar ünitelerinin en şık parçaları ise aydınlatma sistemidir. Küçük lamba ve LED ışıklarla süslenen duvar üniteleri evinizin havasını değiştirir ve sizi özel hissettirebilir.

Her Zevke Uygun Duvar Üniteleri

Son zamanlarda duvar ünitelerinde asimetrik modelleri görmemizin daha muhtemel. Ayrıca ahşap ve kahverengi tonları da oldukça revaçta.  Duvar ünitelerinde ürün ve tasarımlar tamamen sizin istek ve zevklerinize bağlı. Sıradanlıktan uzak farklı olmayı seven bir kişiyseniz Retro, sürrealist, oval, çok farklı şekil ve tasarımda duvar ünitesi bulmanız mümkündür.

Duvar ünitesi seçimlerinizde en önemli faktör elbette ki evinizdeki diğer eşyalarla uyum ve renk tercihidir.  Ayrıca evinizdeki eşya azlığı ve ya çokluğu, duvarların rengi, oturma grubu hatta halı bile bu tercihinizde etkin rol oynayabilir. Kafanız mı karıştı? O zaman siz de hemen inegöl mobilya modellerini inceleyecek indirim ve fırsatları kaçırmayın.

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

inegöl mobilya
Bu yazı 844 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan