Kategoriler

İnegöl mobilya düğün paketleri 2016

İnegöl mobilya düğün paketleri 2016

Her ne kadar şuan sonbahar ve kış sezonunda olsak da, düğün sezonu yavaştan yaklaşmaya başlıyor. Bu durumda da elbette ki düğün paketler, yatak ve salon takımları, oturma grupları, mutfak dekorasyonları gibi ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. 2016 konseptlerine uygun olan paketlerden seçim yapmak istiyorsanız, İnegöl mobilya düğün paketleri 2016 kreasyonları sizlere yardımcı olabilecektir.

Oturma grupları

Elbette ki düğün hazırlıkları içerisinde hassas olarak tercih etmek istediğiniz bir takım da oturma gruplarıdır. Oturma grupları, country, avangarde, klasik, modern ve Retro olarak pek çok tarza sahip iken, model olarak da, köşe takımları, L takımlar, standart 3+ 2 +1 +1 gibi takımlar tercih edebilirsiniz.

Köşe takımları

Salonlarınızın ya da kendi tarzınıza göre değişiklik gösteren köşe takımları, süet, nubuk ve deri çeşitleri ile birlikte, geniş renk seçenekleri kapsamında sizlere destek oluyor. Elbette ki İnegöl mobilya düğün paketleri 2016 konseptlerinde nubuk ve süet ürünler bir hayli dikkat çekiyor. Kapitone desenlerden tutun, düz ve sade modellere kadar birbirinden farklı model bulabilmekte kolay hale geliyor.

Duvar üniteleri

Yine salonlarda şıklık kazanabilmek için, duvar üniteleri tercih edilebilir. Duvarlarda komple raflı ve bölmeli olarak kullanılan üniteler, spot lambalar ile daha gösterişli bir hale getiriliyor. Sizlerde bu ürünlere, İnegöl mobilya modelleri kapsamında ulaşarak, geniş renk kartelası üzerinden seçimler yaparak, daha şık ürünlere sahip olabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 908 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan