Kategoriler

İnegöl mobilya country yemek odası

İnegöl mobilya country yemek odası

Salonlarınızda kullanılması mümkün olan İnegöl mobilya country yemek odası, genel olarak kırık beyaz ve krem tonlarında sizlere hizmet veriyor. Birkaç parça olarak sizlere sunulan bu takımlar, % 100 MDF olarak üretilebildiği gibi, müşterinin isteğine göre farklı malzeme seçenekleri de sunulabilmektedir.

Bahsettiğimiz takım parçaları genel olarak standart şekilde şunlardan ibarettir.

  • Vitrin
  • Konsol
  • TV sehpası
  • Masa
  • Kaşıklık

Şıklık için vitrinler, kolay kullanım için ve dekoratif ürünler için konsol, tabi ki de en eğlenceli ve rahat dakikalar için TV sehpası, güzel bir yemek için masa ve rahatlık kapsamında kaşıklık ihtiyaç duyulanlardan oluyor. Tüm bu parçalar da,  İnegöl mobilya country yemek takımları olarak ahşap işlemeli modellere ulaşabilmek mümkündür. Eskitme mobilyalar, günümüz şartlarına uyarlanırken modernize edilmiştir. Hem görünüm açısından klasik, hem de yapı açısından ve yüzey bakımından gayet modern takımlar. Böylelikle farklı tarzı bir arada bulabilmeniz de oldukça kolay olacaktır.

Lake boyalı takımlar

                Elbette ki şıklık ve gösteriş önemlidir. Bu durumda da birinci sınıf kale boya tercih edilerek, çizilmeye karşı daha dayanıklı bir hale getirilebilir. Bir de MDF kullanılırsa, üzerine uygulanacak lake boya sağlamlık açısından oldukça yardımcı olacaktır. Böylelikle İnegöl mobilya modelleri dahilinde sahip olacağınız country, avangarde, klasik ya da modern yemek takımları, çok uzun süre bir kullanım şansını sunabilecektir. Hedef link üzerinden tüm detaylar ve diğer makalelere ulaşabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 583 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan