Kategoriler

İnegöl mobilya city yatak odası

İnegöl mobilya city yatak odası

Yatak odaları, salonlarımızdan sonra dekorasyonlarına ve tarzına önem verdiğimiz alanlar arasında geliyor. Elbette ki birbirinden farklı yatak odası tasarımı bulunurken, yine, İnegöl mobilya city yatak odası tasarımları da gardırop, şifonyer, şifonyer aynası, komidin ve karyola gibi parçalara sahip. Bu parçalar ile sizlerin istediği tarz, renk ve model seçeneği ile hizmet verirken, şifonyer ve komidinlerde yer alan gizli bölmeler de isteklerinizden olabilir.

Modern kapak sistemi

2016 konsepti olarak sizlere sunulan gardıroplar, sürgülü kapak seçenekleri ile modern kapak tasarımı şeklinde hizmet veriyor. Stoplu kapak ray sistemi ile daha uzun süre bir kullanım sürerken, ortalama olarak 13.000 açılıp kapanma garantileri de ürünlerde mevcut oluyor.

Şık karyola başlıkları

Yatak, karyola başlıkları, spot lambalar ile ışıklandırılarak, daha şık bir görünüme sahip olabilmektedir. Elbette ki modern ya da klasik işlemeler de yine yatak başlıklarında göz atılacak özellikler arasında. Eğer ki İnegöl mobilya city yatak odası takımı seçmek istiyorsanız, beyaz, krem, kahve ve ahşap tonlarından destek alabilirsiniz.

Bazalı karyola

Bu tasarımlar, müşterinin istek ve ihtiyacına göre oluşturulmaktadır. Elbette ki özel üretim olan bazalı karyolalar da üretici firma tarafından tüketicilere sunuluyor. Yine yatak, şifonyer ve komidin için kullanılan ayak tasarımları da müşterinin isteğine göre oluşturulmaktadır. Tüm bu ürünlere, İnegöl mobilya modelleri dahilinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 632 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan