İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya chester koltuk takımı
31 Temmuz 2016
inegol34

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Şüphesiz ki oturma odaları için en güzel dekorasyon fikirleri sizlerin beğenisine sunuluyor. Oturma odalarında bir hayli fazla kullanılan koltuk takımları arasında bulunan chester, hem bay hem de bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Sizlerin tercih etmek istediği, inegöl mobilya chester koltuk takımı birkaç parça kapsamında oluşturulmaktadır. İsteğinize ya da salonunuzun alanına göre köşe takımı, isterseniz, standart koltuk takımları, 3+ 3+ 1, 3+ 2+ 1+ 1, 3+ 1+ 1 gibi seçenekler bulabilmek mümkündür.

Gold chester koltuklar

Chester koltuklarda birbirinden fazla renk seçeneği bulunuyor. Klasik tasarıma yakın olan bu ürünler, kapitone desenli olarak daha fazla tercih ediliyor. Gold renginde sırt minderleri, burgulu kol detayları, kol detaylarının ön profilin de ahşap oyuklar ve işlemeler bir hayli ilgi odağı.

Nubuk koltuk takımları

Yine inegöl mobilya chester koltuk takımları arasında tercih etmek istediklerinizden birisi de nubuk modeller olabilir. Son yıllarda müşterilerinin bir hayli ilgisini çeken nubuk takımlar, yine yukarıda ki model gibi, fırınlanmış gürgen ağacından sizlere sunuluyor. Birinci kalite sünger kullanılan bu tasarımlara, deri ve süet modeller olarak ulaşabilmeniz de mümkün hale geliyor.

Yüksek koltuk takımları

Eğer ki salonlarınızda daha hakim bir tarz yaratmak istiyorsanız, altı yüksek olan takımlardan da tercihler yapabilirsiniz. Yine bu ürünlere de İnegöl mobilya modelleri kapsamında ulaşarak, geniş renk kartelası üzerinden seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan