İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya blank yatak odası takımı
25 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

Eski yatak odalarınızdan sıkıldıysanız, artık biraz daha farklı tasarımlara göz atmak ve odanızı yeniden oluşturmak istiyorsanız, inegöl mobilya blank yatak odası takımı sizlere uygun bir seçim olabilir. İlk olarak modelden kısaca bahsederek, detaylarına yer verelim. Daha sonra da hangi özel imalat hakkında görüşlerimizi sizlere sunalım.

Blank yatak odası

Sizlere bahsedeceğimiz inegöl mobilya blank yatak odası gardırop ve şifonyerlerde köşeli olarak bir tasarımı sizlere sunuyor. Simetrik kesimler ile oluşturulan yatak odası parçaları, yatak başlıklarında biraz daha farklı kendini gösterebilmektedir. Simetrik kesimlere sahip olan yatak başlıkları ya da oval olarak tercih edebileceğiniz deri bir yatak başlığı, odanızın tarzını ortaya koyabilecektir.

Beyaz, son yılların en modern tasarımlarında kendini gösterirken, yine blank yatak odalarında da kullanılan seçeneklerdendir.

Sürgülü ve aynalı

Yine elbette ki bu yatak odası takımlarında da sürgülü kapaklar, kolay kullanım için sizlere sunulmaktadır. Tek kapakta kullanılan boy aynası, diğer kapakta yerini, gümüş taş detaylara bırakmıştır. Sade bir dizayn ile süslenen dolap kapağı, odanızın renk uyumu ile uyumlu olması gerekebilir. Böylelikle daha şık ve modern bir yatak odasına sahip olurken, göz yorucu etkisinden kurtulacak, güneş almadığı için karanlık olan bu odanız, beyazın yansıtıcı özelliğinden faydalanarak sizlere yeni bir imkân sağlayacaktır. Tüm bu ürünlerde özel imalat seçenekleri için, İnegöl mobilya modelleri üzerinden bilgi alabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan