İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya black yatak odası modelleri
24 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

Beyaz ve siyahın uyumu her mekânda kendini belli ederken, yine salonlarımız kadar yatak odalarımızda da kullanılabilecek bir renk seçeneği olabilir. Sizlere bahsedeceğimiz inegöl mobilya black yatak odası modelleri, siyah yatak başlıkları, siyah ayaklar ya da parlak siyah gardırop kapakları ile yardımcı olabilecektir.

Gümüş karışımlı siyah

Yine siyah ve gümüşte uyumlu iki ton olarak sizlere eşlik edebilir. Gardırop kapaklarında parlak bir siyah tercih edilirken, üzerinde gümüş çizgisel desenler daha gösterişli bir tasarıma imza atabilecektir. Elbette ki kapak üzerinde bulunan büyük boy aynası da odanızı daha geniş ve gösterişli bir hale getirebilecek. Elbette ki geniş görünüm için ayna önemli bir yere sahip olduğu unutulmamalıdır.

Yatak başlığı seçimi

Eğer ki yatağınızın ana gövdesi beyaz ise, yatak başlığınızda siyah olarak tercih edilebilir. Böylelikle inegöl mobilya black yatak odası modeli iyi bir uyum eşliğinde, yatak odalarınızda tarzınızı ortaya koyacaktır. Tabi ki bu uyumu sağlayabilmek için siyah bir yatak örtüsü de kullanılması gerekebilir. Bunun yanı sıra komidin çekmece kapaklarında, gardırop ve şifonyer kapaklarında da siyah kullanmak kurtarıcı bir özelliğe sahip olabilecektir.

Bu bilgiler bilinirken, dar mekânlara sahip yatak odalarında, siyah kullanımı pek önerilmiyor. Çünkü siyah gibi koyu renkler, mekânı daha dar gösterebilmektedir. Bu durumda da geniş alanlara sahip olan odalarda daha çok tercih edilirken, özel imalat olan modeller de İnegöl mobilya modelleri dahilinde sahip olunabileceklerden.

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan