Kategoriler

İnegöl mobilya bebek odası

cibinlikli Bebek odası modelleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya bebek odası

Son yıllarda mobilya sektöründe yaşanan gelişimler ve fason kesimlerin bir hayli çoğalması ile birbirinden farklı mobilya tasarımı göz önüne gelmektedir. Bu tasarımlar arasında bulunan bebek odaları, oldukça şirin, renkli ve desenli mobilyalar olarak tanımlanabilir. Elbette ki bunların yanı sıra düz ve sade modellere ulaşabilmekte bir hayli kolaydır.

Tasarım bebek odaları

Eğer ki artık standarttan uzak tasarım bir bebek odası tercih etmek istiyorsanız, asimetrik kesimli olan fason ürünlerden tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Bahsedilen tüm bu ürünler, İnegöl mobilya bebek odası kapsamında yer alırken, kız bebekler için pembe tonlarında en iyi ürünler sunulabilmektedir. Yine her ne kadar gerek olmasa da takımların tam olması namına boy aynaları da ürünlerin içeriğinde bulunuyor.

MDF bebek odası

Sağlamlık, kullanışlılık, şıklık ve konfor için MDF ya da MDFlam ürünlerden sahip olabilirsiniz. Yine bunların yanı sıra daha uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulan suntalam malzemelerden üretilmiş İnegöl mobilya bebek odaları da, daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olsun diye, menteşeli sistemlerde fren sistemi tercih edilmektedir.

Kolay montaj

Neredeyse her bağlantı noktasında minifix kullanılmadığından dolayı montajı da gayet basittir. Dakikalar içerisinde gardırop, şifonyer ve bazalar monte edilebilir. Bu monte işini İnegöl mobilya modelleri da gerçekleştirirken, sizlerde kendi imkânlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Elbette ki bunlar ile birlikte uyum içerisinde olan stor perdeler, bebek odalarında şık bir görünümü oluşturabilir.

İnegöl mobilya bebek odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1044 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan