İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya banyo dolapları
29 Temmuz 2016
inegol34

İnegöl mobilya banyo dolapları

İnegöl mobilya banyo dolapları

Evlerimizde salonlarımızdan sonra dekorasyonlarına ve mobilyalarına önem verdiğimiz bir başka alan da şüphesiz ki banyolardır. Banyolarımızda kullanılabilecek İnegöl mobilya banyo dolapları birbirinden farklı konseptler olarak sizlere sunulurken, 2016 konseptine uygun olan temperli camlar, çekmeceli dolaplar, fren sistemli çekmeceler, akrilik, balon kapaklar gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Temperli cam banyo dolapları

Hem modern hem de sağlamlık açısından kullanıcısına destek veren bu dolaplar, gayet uzun süre bir kullanımı beraberinde getiriyor. Bu camlar siyah olurken, bu tonun modern bir hali olarak seçim yapabilmek mümkün. Elbette k menteşeler birinci kalite seçilirken, fren sistemli olması da daha uzun süreli kullanımlara işaret ediyor.

Çekmeceli dolaplar

Elbette ki İnegöl mobilya banyo dolabı seçerken, çekmeceli modellere de göz atmak isteriz. Daha çok dar bir banyo sahibi olan kişi, lavabo altında kullanılan çekmeceli dolaplardan tercihler gerçekleştirebilir. Böylelikle lavabo altı değerlendirilirken, diğer alanların daralmasından uzak durulabilir.

Çift kapaklı havlu dolapları

Yine İnegöl mobilya modelleri dahilinde sahip olabileceğiniz başka bir dolap ise, çift kapaklı kendinden raflı olan havlu dolapları. Havlularınızı muhafaza edebilmek ve raflara yerleştirebilmek için, kapak sayısı değişiklik gösteren bu dolaplardan tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Alüminyum kapaklar

Elbette ki modernlik her zaman ön planda öyle değil mi? Üst dolaplar kullanmak istiyorsanız, 3 kapaklı tasarımlarda orta kapakların yatay olarak iki adet olması ve alüminyum olması şıklık açısından iyi bir seçim olabilir.

İnegöl mobilya banyo dolapları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan