Kategoriler

İnegöl mobilya avangarde yatak odası takımları

geniş Çatı Katı Yatak Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

İnegöl mobilya avangarde yatak odası takımları

Fransız kökenli bir kelime olup alanında öncü anlamına gelen avangarde yahut avangart, bir sanat akımı olup günümüzde çoğu alanda kullanılmaktadır. Mobilyada kullanıldığında klasik ve modern tarzların birleşmesiyle oluşmuş anlamına gelen kelime İnegöl mobilyası avangart yatak odası modelleriyle de birçok tasarımı bünyesinde barındırmakta:

Marina avangarde model:

                Daha sade ve modern görünümlü bu yatak odasında, beyaz rengin hâkimiyeti göze çarpan ilk detaylardan biri. Sürgülü kapaklı ve fren sistemli dolabın, bir kapağı üzerinde gümüş renkli detaylar olan aynayken, diğer kapağı beyaz ahşaptan meydana gelmiş durumda. Kalitenin yanında şıklığı da sunan marka, yatak ve komodin ayakları olarak kullandığı üç tane büyüyen çember yapıyı da daha modern bir görünüm açısından kullanıyor. 2 yıl garantili olan ürün; dolap, şifonyer ve şifonyer aynası, 2 adet komodin ve karyola ile yatak başından oluşuyor.

Bella avangarde model:

Sürgülü dolap kapaklı 12500 kere açılıp kapanma garantisi verilen bu tasarım, güvenilir ve uzun ömürlü olduğunu bu detayla kanıtlıyor. MDF üzeri mebran uygulanan mobilyalarla oluşturulan şifonyer, 2 adet komodin, karyola ve dolap bulunuyor. Mobilyaların tamamında görülebilecek gösteriş ve ihtişam, özellikle yatak başı ve şifonyer aynasında iyice göz önüne çıkarılıyor. Döşeme olarak beyaz damarlı siyah mermerlerinin kullanılabileceği takım, en gösterişli İnegöl mobilya modellerini bünyesinde topluyor. Duvara gömülüymüş görüntüsüyle kullanılan dolabın bir kapağı tamamen ayna iken diğeri beyaz süslemeli ahşap.

İnegöl mobilya avangarde yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 946 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan