Kategoriler

İnegöl mobilya avangarde yatak odası modelleri

yeni Yatak Odası Resimleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya avangarde yatak odası modelleri

Herhangi bir alanda öncü bir düşünceyi gündeme getiren ve sanat akımlarından biri olan avangarde; müzik, giyim gibi birçok sektörde isminden söz ettirirken, mobilya sektöründe de isminden sıklıkla söz ettiriyor. Klasik ve modern çizgileri bünyesinde barındıran ve en çok tercih edilen İnegöl mobilya avangarde yatak odası takımları ise şöyle:

Sedef yatak odası:

                Görünümün geneline hâkim olan modernite; yatak başı, makyaj dolabı ve aynası, elbise dolaplarında kullanılan ve klasik yapıdaki tasarımlarla tüketiciye sunuluyor. Açık vişneçürüğü ve beyazın hâkimiyeti altında olan takım, halı olarak yatak ucuna konulmuş iplikli gri bir yapıyı barındırıyor. Elbise dolabı arkasındaki ahşapla kaplanmış duvar ise yine klasik görünümü modern bütüne yedirmiş durumda. Yatağın baş kısmı üstüne asılan ve yine açık ve koyu vişneçürüğü renklerinden oluşmuş modern tablo ise görünümü tamamlıyor.

Pırlanta yatak odası:

                İnegöl mobilya modelleri arasında, en çok dikkat çekenlerden biri olan ve bir hayli ihtişamlı duran bu takım; MDF malzeme kullanılarak üretilmiş durumda. Dolap, karyola, komodin, şifonyer ve aynasından oluşan takım, dolap kapaklarını sürgülü olacak şekilde tasarlamıştır. İki komodin üstünde de bulunan ihtişamlı mumlar, komodin üzerindeki pırlanta detaylı işlemeler ve yatak odasının tamamına hâkim olan altın rengi ve beyazın dansı gerçekten de göz kamaştıracak cinsten. Yatak ucuna desenli ve delikli, siyah renkteki bir halı yapısını kullanan tasarımcılar, E1 standartlarına uygun şekilde üretilmiş ürünlerle dayanıklı ve şık bir deneyimi siz tüketicilere sunuyor.

İnegöl mobilya avangarde yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1188 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan