Kategoriler

İnegöl mobilya avangarde yatak odaları

2016 Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya avangarde yatak odaları

                Yatak odanız içerisinde kendi sarayınızı inşa etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri inegöl mobilya avangarde yatak odaları ile tanıştırmak istiyoruz. Tasarımı ile şık, yapısı ile kullanışlı ve sağlam olan bu takımlar, hanımlar için bir yatak odası takımından çok daha fazlasını ifade ediyor.

Oda içerisindeki parçalar;

                Bir adet karyola ve karyolaya ait başlık, bir adet gardırop, iki adet komodin ve bir adet aynalı şifonyerden oluşmakta olan avangarde yatak odası, orta büyüklükte bir yatak odası için uygun. Gardırop içerisinde pantolonluk, kravatlık, saat ve gözlük koyma yeri gibi ekstra bölmeler, birbirinden bağımsız çok sayıda askılık bulunmaktadır. Komodinler tek bölmeli büyük, aynalı şifonyer büyük üç çekmece olarak tasarlanmıştır. Yatağın ölçüsü 160X200 olmakla beraber, takım baza içermemektedir. Dilerseniz takıma ek ücret mukabilinde  baza ekleyebilirsiniz.

Takım parçalarında ve ölçülerde değişim

                Yatak odanızın büyüklüğü beğendiğiniz bir mobilyaya uygun düşmese de, İnegöl mobilya kalitesi ve müşteri memnuniyeti hizmetleri kapsamında mobilyanın ölçülerinde minimal değişikliklere gidebilirsiniz. Dilerseniz takımda yer alan bir parçayı çıkarabilir, dilerseniz eksik olduğunu düşündüğünüz bir parçayı ekletebilirsiniz.

Kaliteli deneyim, şık görünüm

                Yapıldıkları madde itibari ile kaliteli ve kumaşı itibari ile antibakteriyel, kir tutmaz kumaşa sahip İnegöl mobilya modelleri, kullanıcılarını bir hayli mutlu ediyor. Gardırobun, komodinlerin şık görünümleri misafirlerinizi hayrate düşürecek doğrusu.

İnegöl mobilya avangarde yatak odaları

inegöl mobilya
Bu yazı 1085 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan