Kategoriler

İnegöl mobilya avangard yemek odası

beyaz country yemek odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya avangard yemek odası

Yemek odası masanız artık sizin için yeterli gelmiyorsa ya da eskidiğini düşünüyorsanız inegöl mobilya avangard yemek odası takımı ile evinize yepyeni bir hava katmanızın zamanı gelmiş demektir.

Kaliteli ve uzun ömürlü

Tamamen kaliteli ve uzun ömürlü ahşaplardan üretilen avangard serisi yemek odası takımında tüm misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlayacaksınız. Uygun genişliği, istenildiği zaman daha da genişleyebilen yüzeyi ve isteğe göre ayarlanabilen sandalye sayısı ile ahşabın olanca şıklığını ve ihtişamını bir arada bulabileceğiniz avangard yemek odası evinizin tüm havasını değiştirecek. Yüksek masa ve sandalye uyumu ile rahat ve konforlu şekilde yemeklerinizi yiyebileceğiniz bu yemek odası takımında minderlerin yüksek ve konforlu olması özel olarak tasarlanmıştır.

Sırt bölgesini rahatlatan özel ahşap yapısı ile yemek yerken rahat etmenizi sağlayan avangard serisi yemek odası takımında kaliteli, cilalı ve verniklenmiş ahşap kullanılmıştır. Renk geçişleri olmaması için özenle seçilmiş ahşaplardan üretilen bu masa ve sandalyeler evinizin şıklığını kesinlikle artıracaktır.

İnceleyin, siparişinizi verin

Kolay monte edilebilen yapısı ile kullanışlılığını da gözler önüne seren avangard serisi yemek odası takımını Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilirsiniz. Stoklarda bulunması hâlinde birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde sizlere teslim edilecek olan avangard yemek odası takımını ve tüm mobilya ürünlerimiz incelemek için inegöl mobilya modellerinin bulunduğu internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl mobilya avangard yemek odası

inegöl mobilya
Bu yazı 911 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan