İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı
9 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

Yatak odası takımlarında isminden sıklıkla bahsettiren İnegöl mobilya akustik tarzdaki yatak odası modeliyle, daha klasik ve gösterişli; fakat yorucu olmayan oda dizaynları sunuyor. Takımın genel özelliklerine bakacak olursak:

İçerik:

                Her takımda olduğu gibi, bu takımda da standart karyola, dolap, şifonyer ve komidin ana parçaları görülüyor. Kaliteli malzemelerle tasarlanmış bu ana parçalar yanında, gösterişli avizelerin kullanıldığı yatak odası takımı; klasik bir görünüm sağlamakla kalmayıp inanılmaz asil ve şık bir tasarıma sahip. Çekmecelerde yavaşlatıcı özellikteki tandem rayların kullanımıyla, uzun ömürlü tasarımların işlevselliği de göz önünde bulundurulmalıdır. Dolap içinde ve dolap askılarında kullanılan şerit LED’lerle görsellik üzerine ekstra eklemelerin yapıldığı takımda; iki dolap kapağından biri tamamen ayna olurken, diğerinde altın renkli taç yapıdaki işlemeler görülmekte. Yatak başının da olabildiğince klasik tasarlandığı görülürken asma tavanlarla kullanılacak bu takım daha sağlıklı ve uyumlu bir görünüm sağlayacaktır.

Renk skalası:

                Oda ve eşyaların tamamına hâkim olan beyaz renk, avize ve tüllerde de kendisini gösteriyor. Güneşliklerin koyu krem renginde tasarlandığı odada kullanılması daha uygun olacak İnegöl mobilya modelleri, gümüş ve yer yer açık altın renkli metalik süslemelerle de öne çıkıyor. Yatağın altından başlayan ve odanın geniş bir kısmını kaplayan halıların ise sade, tek renkte ve genellikle koyu fildişi renginde seçildiği göze çarpıyor. Döşeme için kullanılacak yine aynı renk tonundaki ahşam zeminler, yatak odası takımıyla iyi bir ikili olacaktır.

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan