Kategoriler

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı 2016

yeni yatak odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı 2016

Yatak odalarınızda akustik bir tarzı yansıtabilmek için inegöl mobilya akustik yatak odası takımı sizler için mantıklı bir seçim olabilir. Pek çok farklı kalite, kumaş türü ve malzeme olarak üretilen bu ürünler, farklı tarzını da sizlere yansıtabilmektedir.

MDF yatak odaları

                Sağlamlık, şıklık ve uzun süre kullanım için iyi bir hizmet veren MDF mobilyalar, yatak odası takımlarınızda sizlere iyi bir hizmet verebilecektir. Lake boyalı olan MDF yatak odaları, son yıllarda bir hayli tercih edilirken, yatak başlıklarında da deri detaylara yer verilmektedir. Akustik bir tasarım yatak odanızda, kahve tonlarının açık tonlarından bir seçim yapmak sizlerin seçimidir. Elbette ki süet, nubuk gibi malzemeler bu konuda iyi bir yere sahip olurken, inegöl mobilya akustik yatak odası takımları farklı ray mekanizmaları ile modernize hale de getirilmiştir.

Raylı sürgü dolap

Genel olarak eski model gardırop tasarımlarında, sağa ve sola açılan kapaklar kullanılıyordu. Artık 2016 konseptlerinde hem şıklık, hem modernlik ve hem de daha fazla hareket alanı için, sürgülü kapaklar tercih ediliyor. Raylı sisteme sahip olan bu ürünlerde, fren sistemi de mevcut olduğundan dolayı, çarpmaya bağlı olarak yıpranma payı da en aza indirilebiliyor.

Artık tüm bu tasarımlara, İnegöl mobilya modelleri dahilinde ulaşabilecek olduğunuz gibi, hem özel imalat hem de hazır imalat yatak odası takımlarından seçimler yapabileceksiniz. İstediğiniz ebat ve malzeme özelliklerini belirterek, hizmet alabilirsiniz.

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı 2016

inegöl mobilya
Bu yazı 737 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan